همه چیز در مشهد برای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد محیا است

همه چیز در مشهد برای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد محیا است

تنها یک روز به برگزاری بزرگترین رویداد کشاورزی ایران باقی مانده و آنطور که مشخص است تمامی شرایط برای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد محیا شده است.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، تنها یک روز به برگزاری بزرگترین رویداد کشاورزی ایران باقی مانده و آنطور که مشخص است تمامی شرایط برای برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد محیا شده است.

علیرضا عاجزی؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاهی رونق به عنوان مجری برگزاری این رویداد بزرگ کشاورزی در همین ارتباط به خبرنگار «میهن صنعت» گفت : شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد با هدف به نمایش گذاشتن توانمندی داخلی در دوران تحریم از صبح فردا با حضور بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد : در حال حاضر شرکت های حاضر در نمایشگاه در مراحل پایانی غرفه سازی هستند و انتظار می رود تا ساعاتی دیگر مراحل آماده سازی غرفه ها به پایان برسد. غرفه سازی ها با رعایت تمامی استانداردها و پروتکل ها انجام شده و از این بابت جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

عاجزی گفت : مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد ساعت 11 صبح فردا، هشتم بهمن ماه سال 1399 با حضور مقامات و مسئولان در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی رونق با اشاره به تغییر ساعات کاری نمایشگاه نسبت به سال های گذشته گفت : شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد تغییراتی در ساختار کل جامعه در سطح جهانی شده و از این رو ما نیز باید خودمان را با این شرایط وقف دهیم. بر همین اساس برای رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین جلوگیری از ازدحام جمعیت و تجمع بازدیدکنندگان ساعت بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد را تغییر دادیم.

وی ادامه داد : این نمایشگاه از 8 بهمن ماه سال 1399 به مدت 4 روز تا تاریخ 11 بهمن ماه به کار خود ادامه خواهد داد. ساعت بازدید از نمایشگاه از ساعت 11 صبح الی 18 عصر خواهد بود و علاقه مندان می توانند جهت بازدید از آخرین دست آوردهای صنعت کشاورزی کشور در زمان مشخص شده وارد نمایشگاه شوند.